Showbiz

Puthja që i kushtoi martesën

Marc Anthony ndahet nga bashkëshortja e tij prej dy vitesh Shannon De Lima. ... Lexoje te plote

Adele gati për dasëm

Në median rozë është spekuluar se ajo dhe i fejuari i saj Simon ... Lexoje te plote

4.8 mln dollarë për fustanin e Monroe

Fustani i famshëm që Marilyn Monroe veshi teksa i këndonte presidentit amerikan, John ... Lexoje te plote

Brad Pitt del në publik për filmin “Allied”

Ylli i Hollivudit Brad Pitt dhe aktorja franceze Marion Cotillard ishin në Londër ... Lexoje te plote

Gigi Hadid kërkon falje

Gigi Hadid është detyruar të kërkojë falje pasi imitoi Melania Trump në America ... Lexoje te plote

DeGeneres në Shtëpinë e Bardhë

Moderatorja e njohur Ellen DeGeneres e çoi sfidën e manekinëve në Shtëpinë e ... Lexoje te plote

Zeta-Jones përgjithmonë e re

Ka qenë e zënë me xhirimet e serialit të ri televiziv me titull ... Lexoje te plote

Djali problematik i Madonës nën pranga

16-vjeçari Rocco Ritchie është arrestuar nga autoritet londineze pasi fqinjët e tij kishin ... Lexoje te plote

Robert Redford largohet nga aktrimi

Filmi i fundit që prodhoi në cilësinë e regjisorit e ku u shfaq ... Lexoje te plote

Bob Dylan ndërron mendje

Bob Dylan po kthehet në dhimbje koke për Komitetin e Nobelit. Kantautori legjendar ... Lexoje te plote

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last totali në këtë kategori: 246 | shfaqur: 1 - 10