Puthja që i kushtoi martesën

Nga
Puthja që i kushtoi martesën

Marc Anthony ndahet nga bashkëshortja e tij prej dy vitesh Shannon De Lima.

Të premten TMZ thotë se këngëtari latin është ndarë nga modelja venezueliane, Shanon De Lima, 28 vjeç.

Kjo vjen pasi 48-vjeçari shkëmbeu një puthje pasionante në skenën e Latin Grammys në Las Vegas, me ish bashkëshorten Jennifer Lopez, ku performuan një duet.

Një burim këmbëngul për TMZ se ai ka qënë në “presion të publikut” për të puthur Lopez, teksa njerëzit brohorisnin “beso” (spanjisht: puthje).

Megjithatë menaxheri i Jennifer ka thënë për TMZ se “në mënyrë kategorike, ata nuk janë 100% bashkë”.

Anthony dhe Lopez kanë qënë të martuar pë një dekadë, 2004-2014, dhe këtë vit kanë kaluar shumë kohë bashkë.