Muzikë

“MTV Awards” fituesit në tapetin e kuq

Fansat u tërbuan kur adoleshenti Shawn Mendes mbërriti në tapetin e kuq të MTV Europe Music Awards, në Roterdam. Këngëtari Kanadian rrëfen se ishte emocionuar për Bruno Mars. ... Lexoje te plote

Underwood vlerësohet si zëri më i mirë

Carrie Underwood ka dalë e vlerësuar nga edicioni i 50-të i “CMA Awards”, ... Lexoje te plote

“Revolucioni Radio”, sukses i momentit

Grupi i rokereve të mirënjohur Green Day ka mundur të debutojë në krye ... Lexoje te plote

Rikthehet Mina dhe Çelentano

Fansave të Minës dhe Çelentanos nuk u duhet të presin gjatë. Do të ... Lexoje te plote

Kënga për Putin, Williams ndalohet në Rusi

Robbie Williams raportohet të jetë i ndaluar në Rusi për shkak të videos ... Lexoje te plote

“Paisley Park”, hap dyert për vizitorët

“Paisley Park”, rezidenca dhe studioja e yllit te ndjerë të muzikës Prince në ... Lexoje te plote

Demi Lovato largohet nga muzika

Demi Lovato do t’i thotë “lamtumirë” industrisë së muzikës për disa kohë. Këngëtarja ... Lexoje te plote

U2 festojnë 40-vjetorin

40 vite më parë, në shtator 1976, një nga grupet e rokut më ... Lexoje te plote

Elton John, le pas muzikën

Elton John ka bërë me dije largimin nga muzika pas shitjeve zhgënjyese të ... Lexoje te plote

Ora, me një projekt të ri

Rita Ora është duke punuar me UNICEF për një projekt ku në fokus ... Lexoje te plote

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last totali në këtë kategori: 133 | shfaqur: 1 - 10