Kinema

“Ocean eight” risjell George Clooney

Më herët këtë vit nisën xhirimet e Ocean Eight, një kast vetëm me femra të drejtuara nga Sandra Bullock, me prodhimin e George Clooney dhe Steven Soderbergh. ... Lexoje te plote

“100 Streets”, premierë botërore

Idris Elba rikthehet në vëmendje më premierën e tij të re “100 Streets”, ... Lexoje te plote

Triumfon “Doctor Strange”

Filmi më i fundit i Marvel "Doctor Strange" ka bërë lëvizje magjike në ... Lexoje te plote

Rikthehet magjia Potter

Fansat e "Harry Potter" do të mirëpresin magjinë e premieres "Fantastic Beasts and ... Lexoje te plote

Freddie Mercuryt vjen në kinema

Pas disa vitesh pune, filmi për jetën e Freddie Mercuryt, vokalisti i grupit ... Lexoje te plote

Kinemaja drejt revolucionit

Ang Lee nisi në Taipei turin promocional të filmit të tij të fundit, ... Lexoje te plote

Premiera e filmit “Doctor Strange”

Rachel McAdams dhe Mads Mikkelsen bën ecjen e tyre në tapetin e kuq ... Lexoje te plote

Cotillard shkëlqen në Londër

Gjate premierës së filmit “It's Only The End Of The World” ne Londër, ... Lexoje te plote

Një dokumentar për “Joanne”

Lady Gaga do të realizojë një dokumentar që do të shoqërojë albumin “Joanne”, ... Lexoje te plote

“Hollywoodi” në dorë të kinezve

Kinezët po blejnë “Hollywood”-in dhe nëpër filma nuk janë më ata të këqinjtë. ... Lexoje te plote

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last totali në këtë kategori: 137 | shfaqur: 1 - 10