Kuriozitete

Po afrojnë Krishtlindjet

Darka e Krishtlindjeve kremtohet në të gjitha anët e botës me menu të ndryshme. Njihuni me disa tradita në vende të ndryshme të globit… ... Lexoje te plote

Ja cilat janë 10 shtetet më të paqta

Sllovenia është shteti që përmbyll toplistën e 10 shteteve më të paqta. Populli ... Lexoje te plote

Histori të vërteta në filma

Shumë prej nesh dëgjojnë histori emocionuese dashurie dhe thonë: Kjo ndodh vetëm në ... Lexoje te plote

Joga edhe pas hekurave

Joga nuk është diçka që mund ta gjeni në komunitete të zakonshme të ... Lexoje te plote

Ngjyrat për femijët tuaj

Nëse do të flasim për ngjyrat, ekzistojnë dy botë: Ngjyrat për vajza dhe ... Lexoje te plote

Librat e ndaluar

Këto libra janë cilësuar si shumë sfidues dhe mjaft problematikë. “Aventurat e Huckleberry ... Lexoje te plote

Si do të jetë Iphone 8?

IPhone 7 sapo ka dalë në treg dhe Apple ka nisur të korrë ... Lexoje te plote

Një “smartwatch” për të qënë “INN”

Një smartwatch me performancë të lartë dhe elegant njëkohësish? Kjo është sfida që ... Lexoje te plote

Bar për njerëz të bukur

“Njerëzit e bukur” një sajt për takime online që vlerëson pamjen estetike tek ... Lexoje te plote

Risi, syzet e para me kamera

Ndoshta nuk kanë teknologjinë e Google, por është hapi i parë i kompanisë ... Lexoje te plote

1 2 3 next totali në këtë kategori: 26 | shfaqur: 1 - 10